6:01 am - Pazartesi Temmuz 16, 2018

Yeni Sosyal Blogunuz son24.com

Pazartesi, 10 Eylül 2012, 17:12 | Genel | 2 Yorum
admin
Sponsorlu Bağlantılar

Logo
Blog dünyasına yeni bir soluk getirmek adına sıra dışı tasarım ve güncel olaylarla karşınızdayız. Son yıllarda iletişim öyle bir hal aldı ki tv, radyo, cep telefonu derken İnternet’in yaygınlaşması ile birlikte dünyanın en uç noktasında olan biteni anında öğrenebiliyoruz. İnternet dünyası sosyal ağlar, video siteleri, haber siteleri ve bloglar olarak çeşitli dallara ayrılmış durumda bu durumda tabi ki günlük bir kaç saat İnternet’e girebilen birisi için takip etmesi bir hayli zor bir durum diyebiliriz. web sitesinin kuruluş amacı son yirmi dört saat içerisinde olup biten ilginç haberler, sosyal ağlarda paylaşılanlar ve sıra dışı videoları tek bir blogda toplamak diyebiliriz.

Son24.com yayıncılık anlayışının temelinde telif haklarına saygı gösterme vardır. Ancak toplumun zararına yapılan işlerde vatandaşları koruma adına bu tip hakları göz ardı edebiliriz. Kaldırılmasını istediğiniz içerikleri iletişim bölümünden lütfen bize bildiriniz. Web sitemiz kolay erişilebilir hızlı ve daima yenilikçi bir blog olmayı benimsemiştir.

Etiketler:

"Yeni Sosyal Blogunuz son24.com" Haberinde 2 Yanıt bulunuyor

 1. Selçuk dedi ki:

  Hayırlı uğurlu olsun dostum. Umarım sanal alemde hep üst sıralarda görürüz seni.

  “Son24.com yayıncılık anlayışının temelinde telif haklarına saygı gösterme vardır. Ancak toplumun zararına yapılan işlerde vatandaşları koruma adına bu tip hakları göz ardı edebiliriz.”

  Şu cümlene de ayrıca bayıldım. Hayırlı olsun tekrardan :)

  • admin dedi ki:

   Teşekkür ederim dostum. Sizlerinde desteği ile kısa sürede sanal alemdeki yerimizi alacağız.

Yorum Yazın