6:08 am - Pazartesi Temmuz 16, 2018

MTV Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar 2013

Pazar, 6 Ocak 2013, 13:06 | Genel | 0 Yorum
sarabayar
Sponsorlu Bağlantılar

car-tax

2013 yılında Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesinde, bazı bankalar kredi kartı ile ödemelerde taksitli ödeme kampanyalarına başladı. Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Finasbank ve diğer tüm bankaların MTV ödemesindeki taksit sayısı ve kampanyaları hakkındaki tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 2013 MTV ödemelerinde bankaların sunduğu taksit seçenekleri şu şekildedir;YAPI KREDİ MTV KAMPANYASI 2013

Verginizi ister Yapı Kredi kredi kartınızla www.gib.gov.tr’den
3 taksitle, isterseniz de hesabınızı kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi veya ATM’lerinden ödeyin,

-Bosh Card Service’ten ücretsiz check-up,
-Otostart.com’da 100 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL indirim kazanın.

1 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında www.gib.gov.tr adresinden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve Albaraka, Anadolubank Worldcard’lar dahildir.TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır. 3 taksit imkanı 31 Ocak 2013 tarihine kadar geçerlidir.

MTV KAMPANYASI 2013

Kampanya 01 Ocak 2013 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.
Kampanyadan faydalanabilmek için;
Tüm Akbank şubeleri ya da Akbank Direkt aracılığıyla ödeme yapan kişiler, kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan girmelidir.
www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştirenler ise, ödeme yaptıkları kredi kartının SON 6 hanesini birleşik olarak kampanya kodu alanına girmelidir.

MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
Kampanya dahilinde Piranha kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 28 Şubat 2013 23:59’dur. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.

https://piranha.com.tr/campaign.php

TÜRKİYE İŞBANKASI  MTV KAMPANYASI  2013

İş Bankasının Maximum Kart kullanıcıları www.gib.gov.tr‘den 3 Şubat 2013 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.

Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz navking.com’da %50’ye varan indirim fırsatı ve Magneti Marelli servislerinde özel fırsatlardan yararlanabilecektir.

Navking Kampanyası detayları;

Navking.com’dan %50’ye varan indirim fırsatı 2 Ocak- 28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerlidir. % 50’ye varan indirim fırsatı için navking.com’da plaka ve kredi kartı numarasının ilk 6 hanesinin girilmesi gerekmektedir. İndirimden her plaka bir kere yararlanabilir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Magneti Marelli Kampanyası detayları;

3 Şubat 2013 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası’ndan yapan müşterilerimiz Magneti Marelli CheckstarServisleri’nde ücretsiz 14 nokta kontrolü, Magneti Marelli markalı yedek parça ve işçilik hizmetinden %15 indirim, Ozon maker ile araç içi dezenfekte hizmetinden 20 TL’ye yararlanabilecek.

TEB  MTV KAMPANYASI 2013

TEB Bonus Card’la Motorlu Taşıtlar

Vergisi’ne Tam 6 Taksit Fırsatı!

31.01.2013 tarihine kadar www.gib.gov.tr adersinden yapacağınız motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinize tam 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Motorlu taşıtlar vergisini TEB Bonus Card ile ödeyen müşterilerimiz ayrıca Ziebart’tan

79 TL değerindeki Ozon Temizliği’ni ücretsiz olarak yaptırabiliyor.
En çok satılan ürün olan araç camları film kaplamasında %20 indirim kazanıyor.

Kampanya Detayları:

Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
Ziebart kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerimiz dekontlarını ibraz ederek hizmet alabilirler.

GARANTİ BANKASI  MTV KAMPANYASI 2013

1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında MTV ödemesini İnternet Şubesi’nden yapan herkese Pirelli’den yapacakları Yaz/Kış Oto, SUV, Hafif Ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim!

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak üstelik 3 taksit imkanıyla MTV ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Pirelli’den %20 indirimle lastiklerinizi yenileyebilir, dilerseniz kış lastiklerinizi satın alabilirsiniz.

HSBC MTV KAMPANYASI 2013

HSBC Advantage : 6 taksit + Speedy den kış lastiklerinde %15 indirim ve ücretsiz check up.

FİNANSBANK  MTV KAMPANYASI 2013

Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinize 6 taksit!
Kampanya Detayları
1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında Finansbank kredi kartları ile www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr ve Finansbank şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmına 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Bu dönemde yapılacak ödemeler için tek çekim opsiyonu olmayacaktır.

 MTV KAMPANYASI 2013

MTV Ödemesi AsyaCard ile 4 Taksit!

Motorlu Taşıtlar Vergisini 01-31 Ocak 2013 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden AsyaCard ile 4 taksitte ödeyin, 1 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Beniyika.com.tr’ den araç boya koruma sistemlerinde %50 indirim hakkı kazanın!

http://www.asyacard.com.tr/avantajlari/kampanya_mtv_4taksit.jsp

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yazın