En İyi Röfle Nasıl Yapılır Nelere Dikkat Edilmelidir | Son Dakika Haberleri | son dk | Güncel Bilgiler
3:19 am - Pazar Ağustos 19, 2018

En İyi Röfle Nasıl Yapılır Nelere Dikkat Edilmelidir

Çarşamba, 4 Aralık 2013, 19:29 | Kadınca | 0 Yorum
sarabayar
Sponsorlu Bağlantılar

röfle

Hanımların vazgeçemeyeceği tarzlardan biri olan röfle birçok erkeğinde hiç beğenmiyorum diyemeyeceği uygulamalardan biridir. Röflenin farklı farklı birçok şekli vardır. Meç, röfle, gölge ve palet gibi birçok çeşidi mevcuttur. Saça 1 veya 6 ton saça oldukça hacim, parlaklık ve dolgunluk verme amacıyla yapılmakta olan tonlama ya da renklendirmedir. Saçınıza röfle yaptırmaya karar verdiyseniz ve röfleyle ilgili püf noktaları bilmek istiyorsanız aşağıdaki maddeleri incelemenizi tavsiye ederiz.

-Kahverengi ya da koyu kumral saçlarınız varsa kehribar ya da altın renklerine, kestane rengi saçlara sahipseniz açık kızıl çizgilere ya da altın renginden şaşmayın.

-Yaptıracağınız röflelerin birbirlerine çok fazla yakın olmamasına dikkat edin.

– Yaptıracağınız röflenin en uygun olanı, katlı kesimler ve kısa kesilmiş saç modelleridir.

-Saçlarınızı düzenli bir şekilde kreminizle bakıma alın fakat sıcak yağlı bakımlardan sakının saçınızın rengini gereğinden fazla açarak dış görünümünüzü bozabilir.

-Cilt ve yüz olarak daha parlak bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız, perçemlerinize ve kâküllerinize birkaç küçük röfle yapmayı ihmal etmeyin.

-Saçlarınızın çok daha kalın veya yoğun bir görünüm alması için yaptıracağınız röfleyi, saçınızın kesimindeki kıvrımların hizasında ya da saçınızda bulunmakta olan natürel dalgaların üstüne denk gelecek tarzda tarayın.

Bu hususlara dikkat etmeniz halinde saçınızdaki önemli değişimlerin farkına varacaksınız. Bu hususlara dikkat etmeden yapılan işlemlerde saçınızda yaşayacağınız günlük sıkıntılar başta dış görüntünüz olmak üzere ruhen de sizi olumsuz yönde etkileyeceğini söylemek isteriz.

 

 

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yazın