6:06 am - Pazartesi Temmuz 16, 2018

Domino’s Pizza Franchising Bedeli ve Şartları

Pazartesi, 24 Eylül 2012, 20:37 | Yatirim | 0 Yorum
admin
Sponsorlu Bağlantılar


Online siparişten, en ileri teknoloji restoran satış sitemine, sektörün en iyi reklam ajanslarıyla çalışmaktan satın alma gücümüze kadar birçok özelliğimizle Domino’s Pizza olarak evlere servis pizza sektöründe öncü olmaya devam ediyor. Franchisee talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir. Başvuran kişi özgeçmişi, iş tecrübeleri ve referans bilgilerinin yer alacağı başvuru formunu doldurur. Başvuru yapan Franchisee adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için şirketimize davet edilirler. Ön görüşmesi olumlu geçen Franchisee adaylarımızdan Yönetim Kurulumuza sunması için bir İş Planı ve bölge pazar araştırmasını da içeren iş planı istenir. Adayın, işin başında birebir bulunacağı ve planda yer alanları başarıp başaramayacağına yönetim kadrosu tarafından karar verilir. Aday bir ön protokol imzalar ve isim hakkı bedelinin $10,000’nı ön ödeme olarak verir.

Adayın ve personelin 12 haftalık eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorundadır. Aynı dönemde dükkan bulunması, yönetimin onayına sunulması, kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar.

Dükkanlarda pratik ve teorik eğitimler alınır.

Eğitim süreci esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmamış ise Franchisee ile dükkan kiralama işlemleri tamamlanır ve kira kontratı imzalanır. Dükkan faaliyete geçtikten sonra Franchise sözleşmesi yapılır.

Başlangıç Bedeli: 250 bin dolar + KDV
İsim Hakkı Bedeli: Yüzde 12

Domino’s Franchise Basvuru Formu

Etiketler: , , , ,

Yorum Yazın