3:29 pm - Perşembe Haziran 19, 1546

Çimstone Fiyatı ve Dayanıklılığı

Pazartesi, 7 Ocak 2013, 20:05 | Dekorasyon | 0 Yorum
taskin
Sponsorlu Bağlantılar

Cimstone-Fiyati

Çimstone dayanıklıdır, fakat tahrip edilemez demek yanlış olur. Çimstone kırılmalara, aşınmalara ve çiziklere karşı; kimyasal çözücüler, termal şoklar, yüzeye yapılacak fazla kuvvet ya da darbe gibi etkilere uğraması durumunda kalıcı olarak hasar görebilir. Bu nedenle, Çimstone’un uzun seneler ilk andaki görünümünü koruması için Bakım Koruma Kılavuzundaki üzerinde durulan noktalara gerekli özeni göstermek gerekir, her şartta kesme tahtası ve nihale kullanmayı ihmal etmemek gerekir.

Günlük yaşantımızda da her zaman yaptığımız olan yemek pişirmelerde kullandığımız tencerelerin ocaktan ilk alınan haliyle direk temas ettirilirse çatlamalar yüzey bozuklukları ve renk olarak açılmalar beklenebilir.

Mutfak tezgahları, banyo merdiven basamağı, dükkanlarda zemin döşemesinde kullanılan Çimstone’nun metre fiyatı seçeceğiniz ürüne bağlı olarak 300tl ile 400tl arasında değişkenlik gösterebilir.

Çimstone kullanılacak alanın sadece uzunluğunu metre bazında ölçerek yukarıda belirlediğimiz miktarla çarpmanız yeterli olacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yazın